İnternette, zaman yolculuğunun kanıtı olarak gösterilen bir çok argüman bulunmakta ve bir çok komplo teorisi üretilmiş durumda. İnananların olduğu kadar inanmayanların da yoğunlukta olduğu bu tartışmada zaman yolculuğunun olduğunu kanıtladığı söylenilen, en popüler 5 kaydı fikirlerinize sunuyoruz.

1 - Mike Tyson - Peter McNeeley Boks Maçında Kameralı Telefon Kullanan Adam

Şimdi veya gelecekte zaman yolculuğu yapma konusunda bir teknoloji gerçekten varsa/olacaksa, bu teknolojiyi, elinde bulunduranların/bulunduracakların  Mike Tyson ve Peter McNeeley arasındaki boks maçını izlemek için kullanacaklarına inanmak zor; Kullanacaklarsa da bunu Tyson'ın Evander Holyfield'ın kulağını ısırmasını durdurmak için kullanmaları bize daha mantıklı gelmekte :)

Klipte, bir çeşit seyyar elektronik cihaz gibi görünen şeyin arkasında arka planda bir izleyici görülmekte. Sene 1995. Gizem, kayıtta, arka planda görülen cihazın, bugünlerde akıllı telefonlarda gördüğünüz gibi bir kamera objektifine benziyor olmasından kaynaklanmakta. 

Karşıt görüşte olanların bu görüntüye getirdikleri yanıt ise kişinin elindekinin kameralı cep telefonu değil Casio QV-100 dijital kamera olduğu yönünde.

Casio QV-100 (1995)

1995 yılında üretilmiş olan Casio QV-100 LCD kamera da işte bu!

Yorumu sizlere bırakıyoruz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Bu içerik ile ilgili görüşler